Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Каталог статей

«Зорепад-2016»

21 жовтня 2016 року о 10.00 годині на базі сільського клубу Великобілозерської сільської ради відбувся традиційний щорічний районний молодіжний фестиваль естрадного  мистецтва  «Зорепад -2016».

Конкурсна програма Фестивалю проводилася в шести номінаціях, а саме: «Сучасна пісня», «Авторська пісня», «Сучасна інструментальна музика», «Розмовний жанр», «Цирковий та оригінальний жанр», «Сучасна хореографія». Конкурсанти змагалися в трьох вікових категоріях – від 14 до 18  років, від 18 до 25 років та від 25 до 35 років.

Участь у Фестивалі взяли 10 окремих виконавців та 2 гурти.

Переможцями Фестивалю стали: вокальний дует в складі Святослава Соболєва та Валерії Руденко (КЗ «Великобілозерська ДМШ» ВРР), Крутько Єлизавета (сільський клуб Великобілозерської сільської ради), Соболєва Софія (Великобілозерський ПАЛ), Матвієнко Карина (районний будинок культури),

Переможці та учасники районного Фестивалю нагороджені грамотами за зайняті місця та солодкими призами.

Переможці районного Фестивалю  змагалися у зональному відбірковому турі обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад - 2016», який відбувся 22 жовтня 2016 року  у  м. Василівка  в Центрі культури та дозвілля.  Де  були нагороджені грамотами за участь у Фестивалі.

Організатори заходу виносять щиру подяку учасникам Фестивалю та керівникам, які готували конкурсантів до виступів.

В.о. начальника відділу освіти, культури і

туризму, молоді та спорту райдержадміністрації                           М.Г.Осіпчук

Івженко, 2-00-11

Шановні великобілозерчани!


Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському конкурсі  фото –, відеоробіт на тему: «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», яку проводять Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні протягом вересні-грудні 2016 року.

Основною метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

Учасниками конкурсу є учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Роботи учасників приймаються до 2 грудня 2016 року. Підбиття підсумків конкурсу до 13 січня 2017 року.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті Всеукраїнської молодіжної організації «Серце до серця»: http://sds.in.ua, http://ua.mfa.lt,

З питань участі в  конкурсі звертатися до відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.


В.о. начальника відділу освіти, культури і

туризму, молоді та спорту райдержадміністрації                           М.Г.Осіпчук


Івженко, 2-00-11

ЗНО 2017 проводитиметься з 23.05 до 15.07.2017.

Календар проведення ЗНО 2017

Міністерством освіти і науки України оприлюднено наказ МОН України від 31.08.2016 № 1055 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Календар ЗНО

з 06 лютого до 17 березня

Реєстрація для участі в ЗНО

Основна сесія

23 травня

українська мова і література

25 травня

іспанська мова

25 травня

німецька мова

25 травня

французька мова

29 травня

англійська мова

31 травня

математика

2 червня

історія України

6 червня

російська мова

8 червня

біологія

12 червня

географія

14 червня

фізика

16 червня

хімія

Оголошення результатів ЗНО

до 15 червня

з української мови і літератури, іноземних мов та математики

до 19 червня

з історії України, російської мови, біології

до 23 червня

з географії, фізики, хімії

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку...

ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, із яких у 2017 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

1. Українська мова і література.

2. Історія України.

3. Математика.

4. Біологія.

5. Географія.

6. Фізика.

7. Хімія.

8. Англійська мова.

9. Іспанська мова.

10. Німецька мова.

11. Російська мова.

12. Французька мова.

!!! Результати ЗНО з трьох предметів зараховуватимуться як результати ДПА:

1) українська мова і література (українська мова);

2) математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття);

3) один навчальний предмет за вибором випускника.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 27 липня 2016 року № 888 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77»,  розроблення та укладання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році відбуватиметься відповідно до  програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.

На підставі затверджених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Відповідно до пункту 2 статті 45 Закону України «Про вищу освіту» перелік програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджується та оприлюднюється не пізніше ніж за 1,5 року до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.


Copyright © 2016. Всі права захищені.