Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Молодіжна велоестафета «Єдність в ім’я Перемоги»

На виконання плану заходів , затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.04.2017 №135 « Про відзначення у 2017 році Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення» відділом освіти , культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації організовано та проведено районний етап Обласної велоестафети «Єдність в ім’я Перемоги» до Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

З метою об’єднання людей різних поколінь навколо ідеї єдності, перемоги та миру та створення спільного пано з символікою «Пам’ятаємо. Перемагаємо. 1939- 1945», 03 травня 2017 року представники усіх закладів освіти, культури та агропідприємств Великобілозерського району долучились до молодіжної велоестафети під гаслом «Єдність в ім’я Перемоги».

Віддаючи данину пам’яті, учасники велоестафети відвідали всі поховання часів Другої Світової війни, які знаходяться на території району, поклали квіти до підніжжя поховань та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих співвітчизників. Від’їжджаючи від кожного поховання молодь району везла з собою часточку майбутнього панно та квітки червоних маків, які напередодні виготовляли власноруч за кількістю братських поховань, що знаходяться на територіях.

На фінішній прямій учасників велоестафети зустрічали працівники відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, працівники закладів освіти та культури на чолі з заступником голови райдержадміністрації Хілько О.Л. та начальником відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Осіпчук М.Г.

У ході урочистостей учасниками заходу було створено символічний «Вінок пам’яті», який знайде своє місце у краєзнавчій кімнаті РБК, а також передано делегатам молоді району пано «Єдність в ім’я Перемоги» , яке 04 травня 2017 буде приєднано на спільному заході єднання молоді Запорізької області у м.Запоріжжя як символу єдності, миру та Перемоги.


Copyright © 2016. Всі права захищені.