Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу КНИГОМАНІЯ-2017

Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу

КНИГОМАНІЯ-2017

«Книги - кораблі думки, які мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.»

Саме такими рядками розпочала проведення найкращого та наймасштабнішого читацького конкурсу, який став 10 – ювілейним районним етапом Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017» завідувач КЗ «Великобілозерська РДБ»ВРР Оксана Павлівна Чебан.

Районний конкурс відбувся 04.04.2017 року в святково прибраній читацькій залі КЗ «Великобілозерська ЦРБ»ВРР, яка ледь вмістила всіх гостей.

Про книгу розповідали саме ті люди, які так близькі з нею і душею, і серцем – це сільські і шкільні бібліотекарі та головні гості свята - 18 учнів 6-7 класів Великобілозерського району, які вибороли серед своїх однолітків це почесне право - презентувати свою улюблену книгу на районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017». В конкурсно–розважальній програмі заходу були використані такі форми роботи - усна літературна розминка «Відгадай твір», літературні тести, відео сюжети про цінність книги в житті людини, вікторина «Смійтеся всі, смійтеся – на здоров’я», гра «Книгоманія», зустріч з письменником нашим земляком Борисом Івановичем Путівцевим та презентація його книги «Грани».

Журі, до складу якого ввійшли працівники освіти та культури, оцінювало презентацію улюбленої книги. Учасники конкурсу у цікавій формі представляли свої улюблені книги, при цьому показали гарну підготовку, ерудицію, акторські здібності, знання літературних творів сучасних українських та зарубіжних авторів.

Серед всіх учасників журі визначило найкращих, які представлять наш район на обласному етапі цього конкурсу в м. Запоріжжі 27 квітня 2017 року:

1. Ісаєва Дар’я, 6 клас, ЗОШ №3 – перше місце,

2. Білик Валерія, 6 клас, НВК №1 – друге місце,

3. Киричок Ольга, 7 клас,НВК №1 – друге місце,

4. Дума Дар’я, 7 клас, ЗОШ №6 – друге місце,

5. Ворона Катерина, 7 клас, НВК №1 – третє місце,

6. Тищенко Дмитро, 5 клас, ЗОШ №5 – третє місце.

Переможців конкурсу нагороджено Почесними грамотами та пам’ятними подарунками, а учасникам оголошено подяки за активну участь та вручено заохочувальні призи.

Завідувач КЗ «Великобілозерська РДБ» ВРР О.П.Чебан


Copyright © 2016. Всі права захищені.