Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Відзначення Всесвітнього дня поезії

Поезія — це завжди неповторність,

якийсь безсмертний дотик до душі.

(Ліна Костенко)

В рамках відзначення Всесвітнього дня поезії, з метою виховання любові до поетичного слова та посилення інтересу молоді до читання, розкриття світу почуттів і пристрастей, створених поетичним словом, в читальній залі комунального закладу «Великобілозерська центральна районна бібліотека» 21.03.2017 р. проведено літературні читання «Поезія серця» серед учасників любительського об’єднання «Ровесник».

Майже кожна людина у своєму житті пробувала писати вірші, це, так би мовити, певний перехідний етап у становленні особистості, адже саме поезією легше всього висловити свої почуття. Вірш це річ чуттєва, але часом важко поділитися своїми творіннями в силу сором’язливості, невпевненості в собі, самокритичності. Тож, члени любительського об’єднання «Ровесник» зібралися у затишній читальній залі центральної районної бібліотеки, щоб у такому тісному і домашньому колі поділитися, хто своєю власною поезією, а хто просто віршами улюблених поетів. Присутні разом з бібліотекарями поринули у світ прекрасної, чарівної поезії українських класиків, декламуючи твори Лесі Українки, Ліни Костенко, Василя Симоненка, Олександра Олеся та Володимира Сосюри.

Окрім читань, були філософські розмови про сутність поезії, важку долю письменників, також прослуховували аудіозаписи, на яких свою авторську поезію декламують сучасні українські поети, адже це так цікаво, послухати вірш у виконанні його творця. У бібліотеці панувала душевна атмосфера, всі присутні прониклися кожною прочитаною поезією. Цей захід подарував молоді неймовірний запал та заряд натхнення, і вони домовилися частіше збиратися на такі літературні читання.

Поезія - то серця мова

Уся історія людства доводить, що поетичне слово йде поруч із людиною від самого Буття до сьогодення. А в день весняного рівнодення, коли світ після зимової сплячки пробуджується від перших подихів весни, коли серце співає, коли на папір лягають найпотаємніші слова, відзначається Всесвітній день поезії, який припадає на 21 березня. Книжкова виставка - "Все, що душа довірила словам" знайомить з поетичним словом, яке бентежить душу, хвилює, збагачує духовно. Доторкніться до поетичного слова і Ви відчуєте неперевершену насолоду!

Запрошуємо всіх шанувальників поезії познайомитися з цікавою виставкою, яка діятиме у приміщенні центральної районної бібліотеки до кінця березня.


Copyright © 2016. Всі права захищені.