Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Про проведення засідання районної методичної асоціації дошкільних навчальних закладів району

Article Index
Про проведення засідання районної методичної асоціації дошкільних навчальних закладів району
Про упровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини»
Про проведення районного етапу фестивалю-огляду методичних здобутків педагогів дошкільних навчальних закладів «Україна – рідний край»
All Pages

Про упровадження проекту

«Садочок – простір дружній до дитини»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 10.01.2017 № 2-39 «Про упровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» розпочинає реалізацію проекту «Садочок – простір дружній до дитини», який передбачає проведення навчально-практичних семінарів для вихователів дошкільної освіти Запорозької області.

Програмою проекту буде охоплено 140 дошкільних навчальних закладів області та 452 педагоги. У нашому районі бере участь у реалізації цього проекту дошкільний навчальний заклад «Малятко» Червоної сільської ради та 3 педагоги.

16-17 березня 2017 року на базі ДНЗ №7 «Теремок» м. Дніпрорудне навчались вихователі Шкурко С.О., Литвиненко В.Ф., Паламарчук В.В. з методик впровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини».

Свято педагогічної майстерності

«Світ дошкілля» (Вихователь року - 2017»).

Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», на виконання «Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки», затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 22.11.2012 № 11, наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації від 14.02.2017 № 0125 «Про проведення обласного фестивалю фахової майстерності «Світ дошкілля» (Методист року-2017)», та наказу відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Великобілозерської райдержадміністрації від 17.02.2017 №086 «Про проведення районного фестивалю фахової майстерності «Світ дошкілля» (Методист року-2017)» та з метою виявлення та стимулювання творчих пошуків педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, поширення перспективного педагогічного досвіду на базі дошкільного підрозділу Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 відбувся очний етап районного фестивалю фахової майстерності «Світ дошкілля» 30 квітня 2017 року.

Педагоги дошкільних навчальних закладів району під час проведення свята продемонстрували власний досвід роботи, метою якого є забезпечення гармонійного розвитку особистості дитини, її фізичного і психічного здоров'я, виховання ціннісного ставлення до природного й соціального довкілля, до самої себе, формування механізмів соціальної адаптації та творчого втілення в умовах життя в товаристві незнайомих дітей і дорослих. Вихователі гнучко реагують на сучасні соціокультурні запити, збагачують знання дитини необхідною якісною інформацією, допомагають їй реалізувати свій природний потенціал, орієнтуватися на загальнолюдські й національні цінності.

Вихователі застосовували відеоматеріали зразків створеного розвивального середовища у ДНЗ, зразків дидактичного матеріалу, фрагменти занять та інших видів діяльності, що ілюструють шляхи, методи і прийоми вирішення обраної проблеми. Підготували педагоги і інформаційно-педагогічну модель свого досвіду роботи-стендову доповідь (постер).

Конкурсанти показали себе творчими досвідченими педагогами, які володіють інноваційними освітніми методами й технологіями, активно їх використовують у своїй роботі, ефективно застосовують технології творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей вихованців, різні засоби активізації розумової діяльності дітей, залучають їх до пошукової роботи, формують навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.

Усі присутні на фестивалі отримали нові знання, яскраві враження та позитивні емоції.

За підсумками рішення журі І місце зайняла Білан Олена Володимирівна, вихователь дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» Трудової сільської ради, а ІІ місце - Авраменко Юлія Анатоліївна, вихователь дошкільного підрозділу Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1. Переможці були нагороджені грамотами відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Великобілозерської райдержадміністрації.

Вітаємо переможців Фестивалю «Світ дошкілля»! Нехай Ваша надзвичайно важлива діяльність на освітянській ниві приносить нові творчі здобутки, шану та повагу. Хай щастить!
Copyright © 2016. Всі права захищені.