Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Про організацію та проведення літнього читання «Книжкові острови на планеті Літо»них закладів району в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2016" у 2016/2017 навчальному році

Article Index
Про організацію та проведення літнього читання «Книжкові острови на планеті Літо»них закладів району в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2016" у 2016/2017 навчальному році
Про організацію та проведення літнього читання «Книжкові острови на планеті Літо»
Про результати атестації комунального закладу «Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1» Великобілозерської районної ради
Про підсумки участі в обласних етапах всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напрямку
Про підсумки участі в ХХХVІ Обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Земля за порогами»
Про підсумки участі в обласному конкурсі есе «Європа починається з тебе» в рамках ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»
Про участь в обласній виставці «Освіта Запорізького краю - 2017»
All Pages

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

26.05.2017 с. Велика Білозерка №257

Про організацію та проведення

літнього читання «Книжкові

острови на планеті Літо»

Відповідно до Програми розвитку культури Великобілозерського району на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням Великобілозерської районної ради від 15 серпня 2013 року № 7, згідно річного плану роботи КЗ «Великобілозерська районна дитяча бібліотека» ВРР та з метою сприяння популяризації читання творів сучасних дитячих письменників

НАКАЗУЮ:

1. Провести в період з 01.06.2017 до 31.08.2017 на базі комунального закладу «Великобілозерська районна дитяча бібліотека» літнє читання «Книжкові острови на планеті Літо».

2. Завідувачу комунального закладу «Великобілозерська районна дитяча бібліотека» Чебан О.П.:

1) до 29.05.2017 забезпечити організацію та проведення літнього читання «Книжкові острови на планеті Літо»;

2) до 31.05.2017 розповсюдити інформацію про проведення в районі літнього читання «Книжкові острови на планеті Літо»;

3) до 01.09.2017 підготувати проект наказу «Про результати проведення літнього читання «Книжкові острови на планеті Літо».

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти, культури і туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації М.Г.Осіпчук


 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

 

12.04.2017

С. Велика Білозерка №189

 

Про результати атестації

комунального закладу «Великобілозерський

навчально-виховний комплекс №1»

Великобілозерської районної ради

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 173/26618, на виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 13.01.2015 №0011 «Про затвердження плану державної атестації загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів на 2016 рік», наказів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 12.02.2016 №75 «Про затвердження плану державної атестації загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів на 2017 рік»,від 28.12.2016 №534 "Про проведення атестаційної експертизи Великобілозерського НВК №1 Великобілозерської районної ради", від 02.02.2017 №54 "Про затвердження робочої програми атестаційної експертизи Великобілозерського НВК №1"

експертною комісією у період з 20 березня по 07 квітня 2017 року (безпосередньо в навчальному закладі 5 робочих днів - з 21 по 27 березня 2017 року) здійснено атестаційну експертизу діяльності вищезазначеного навчального закладу, про що складено відповідний висновок.

Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 15 спеціалістів, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямків діяльності загальноосвітнього навчального закладу згідно з робочою програмою.

Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив Великобілозерського НВК №1 забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства, завдань, визначених Національною доктриною розвитку освіти України.

Проведена певна робота зі створення умов для здобуття учнями базової загальної середньої освіти, зміцнення навчально-матеріальної та матеріально-технічної бази навчального закладу.

Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність загальноосвітнього навчального закладу, відповідають заявленому типу і статусу навчального закладу.

У Великобілозерському НВК №1 забезпечується належний стан навчальних та допоміжних приміщень, території закладу, виконуються вимоги щодо навчальної та методичної літератури, санітарно-гігієнічного режиму та умов для підтримання життєдіяльності школярів та працівників.

Виходячи з вищезазначеного, на підставі клопотання атестаційної комісії (протокол № 2 від 07.04.2017),

Н А К А З У Ю:

1. Визнати атестованим у сфері загальної середньої та дошкільної освіти комунальний заклад «Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1».

2.Підтвердити право комунального закладу «Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1» на надання загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень загальної середньої освіти.

3.Відзначити ефективну управлінську діяльність керівництва Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 щодо створення умов для функціонування та розвитку інклюзивної освіти.

4. Привести у відповідність до чинного законодавства нормативні документи навчального закладу щодо функціонування структури НВК.

5. Директору Великобілозерський НВК №1, Шилу І.Ф.:

1) Довести до відома трудового колективу та батьківської громадськості НВК №1 рішення про атестацію навчального закладу;

2) Висновок та рекомендації атестаційної комісії обговорити на засіданні педагогічної ради та розробити план заходів щодо виконання рекомендацій;

у місячний термін

3) оприлюднити на офіційному веб-сайті навчального закладу результати державної атестації;

До 15.04.2017

4) врахувати висновки та рекомендації щодо відповідності освітніх послуг, що надаються навчальним закладом, державним стандартам загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів;

5) розробити план управлінських заходів щодо усунення недоліків, виявлених під час перевірки та надати до відділу освіти план заходів з виконання рекомендацій атестаційної комісії щодо удосконалення управлінської діяльності.

До 07.05.2017

6. Відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації:

1) видати наказ про визнання Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 атестованим;

2) результати державної атестації закладу оприлюднити на веб-сайті відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації;

До 24.04.2017

3) здійснити контроль щодо усунення недоліків, виявлених під час перевірки.

Червень 2017 року

4) запланувати контроль за управлінською діяльністю Великобілозерського НВК №1 на лютий 2018 року.

7. Районному методичному кабінету (завідувач Ільєнко Л.Ф.):

1) забезпечити надання методичної допомоги директору НВК №1 та окремим педагогам по створенню умов для усунення виявлених недоліків та подальшому удосконаленню їх професійної діяльності;

Постійно

8.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник відділу М.Г.Осіпчук


 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

10.02.2017 с. Велика Білозерка № 070

Про підсумки участі в обласних етапах

всеукраїнських конкурсів

еколого-натуралістичного напрямку

На виконання до плану роботи Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на 2016 рік комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено обласні етапи Всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напрямку: «Дивовижна теплиця», «Повзик – птах року 2016», «Паросток», «Юний селекціонер», «Галерея кімнатних рослин».

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 09.02.2017 №0108 «Про підсумки участі учнівської молоді в обласних етапах всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напрямку», відзначені вихованці та учнівські колективи навчальних закладів Великобілозерського району як активні учасники обласних етапів Всеукраїнських конкурсів «Галерея кімнатних рослин» та «Повзик – птах року 2016».

Звітні матеріали на конкурс - огляд «Галерея кімнатних рослин» мали цікаві пошукові дослідження з історії кімнатних рослин, походження назв рослин та квіткової символіки, школярі надіслали малюнки, аплікації, вірші, загадки, оповідання тощо. Яскраві фоторепортажі та презентації про сучасний стан озеленення закладів освіти, каталоги та асортимент рослин, інформаційні матеріали по догляду за різними екологічними групами рослин надіслали учні Великобілозерської ЗОШ № 3 Великобілозерського району, Фруктовської ЗОШ, Промінівської ЗОШ, Костянтинівського ліцею «Ерудит» Мелітопольського району, Великознам'янської ЗОШ Кам'янсько-Дніпровського району, Вільнянської СЗОШ - інтернат, Богданівського НВК Якимівського району, ЗОШ № 4 м. Енергодара, НВК № 16 м. Мелітополя, вихованці гуртків Енергодарського ЦТКС, Запорізького ОЦЕНТУМ та Бердянської СЮН.

На підставі наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 09.02.2017 №0108 «Про підсумки участі учнівської молоді в обласних етапах всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напрямку» та рішення обласного журі

НАКАЗУЮ:

1. Методичному кабінету відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації:

1) довести до відома педагогічних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів підсумки участі учнівської молоді в обласних етапах всеукраїнських конкурсів.

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району:

1) проаналізувати результати участі підпорядкованих навчальних закладів у обласних етапах всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напрямку.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки начальника

відділу освіти, культури і туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації М.Г.Осіпчук

Ільєнко 20515


УКРАЇНА

ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

06.01.2017 с. Велика Білозерка № 008

Про підсумки участі в

ХХХVІ Обласній краєзнавчій

конференції учнівської молоді

«Земля за порогами»

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 04.01.2016 № 0001 «Про залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої діяльності та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти Запорізької області на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР у 2016 році», згідно річного плану роботи на 2016 рік КЗ «Центр туризму» ЗОР, з метою залучення учнівської молоді до активної дослідницької діяльності з вивчення та збереження природної та історико-культурної спадщини рідного краю, комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради 23-24 листопада 2016 року була проведена ХХХVI Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Земля за порогами» (далі – Конференція).

На заочний етап Конференції надійшло 30 науково-пошукових статей, підготовлені 46 учнями загальноосвітніх шкіл, вихованцями позашкільних навчальних закладів. За результатами попереднього оцінювання статей для участі у фінальному етапі Конференції 23-24 листопада 2016 року були запрошені найкращі юні краєзнавці Запорізької області.

Активну і змістовну роботу з вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів провели юні пошуковці навчальних закладів Комунарського, Вознесенівського, Хортицького районів міста Запоріжжя; міст Мелітополь, Бердянськ; Великобілозерського, Михайлівського, Оріхівського, Приморського, Мелітопольського, Пологівського та Приазовського районів Запорізької області, КЗ «Центр туризму» ЗОР (додаток 1)..

Відповідно наказу Департаменту освіти і науки від 04.01.2017 № 003 «Про підсумки участі в ХХХVI Обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Земля за порогами» учениці Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Супрун Дар’я та Кірейцева Діана (керівник - Орел Альона Володимирівна) нагороджені грамотами комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради за зайняте ІІ місце за напрямком «Етнографічне краєзнавство». Поряд з цим, аналізуючи рейтинг участі Великобілозерського району в ХХХVI Обласній краєзнавчій конференції «Земля за порогами», слід зазначити, що він становить 20 балів (додаток 1). Це пояснюється низькою активністю участі навчальних закладів району у Конференції. На підставі вище сказаного

НАКАЗУЮ:

1. Директору Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Кабі Л.В.:

1) відзначити за досягнуті успіхи в пошуково-дослідницькій роботі з юними краєзнавцями в рамках ХХХV Обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Земля за порогами» вчителя історії Орел Альону Володимирівну.

2. Керівникам навчальних закладів району:

1) проаналізувати питання щодо активізації туристсько-краєзнавчої роботи, залучення учнівської молоді до пошукової роботи та участі у Конференції;

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки начальника відділу

освіти, культури і туризму, молоді та спорту

райдержадміністрації М.Г.Осіпчук

Ільєнко 20515

Додаток

до наказу ВОКТМС РДА

від 06.01.2017 № 008

СПИСОК

учасників ХХХVІ Обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді

«Земля за порогами»

з/п

Район, місто

Навчальний заклад

Бали рейтингу*

участь

місця

Всього

заоч

очн

І

ІІ

ІІІ

1.

Заклади обласного підпорядкування

КЗ «Центр туризму» ЗОР (23)

69

66

24

32

10

227

КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР (3)

9

9

8

2.

м. Запоріжжя:

-

Комунарський

ЗОШ № 97(2)

6

6

5

16

-

Вознесенівський

ЗОШ58/КЗ «Центр туризму» ЗОР (1)

3

3

8

45

Ліцей «Логос» /КЗ «Центр туризму» ЗОР(1)

3

3

8

Гімназія №71/КЗ «Центр туризму»ЗОР(2)

6

6

5

-

Хортицький

Гімназія №45 /КЗ «Центр туризму» ЗОР

3

3

8

32

БПЛ №99 /КЗ «Центр туризму» ЗОР (1)

3

3

12

3.

м. Бердянськ

Гімназія №3 «Сузір'я» /КЗ «Центр туризму» ЗОР (2)

6

6

12

4.

м. Мелітополь

ЦТКТУМ (3)

9

9

5

26

ЗОШ №11 №16 (1)

3

5.

Василівський

Тополинська ЗОШ / КЗ «Центр туризму» ЗОР (1)

3

3

6.

Мелітопольський

Фруктовська ЗОШ (1)

3

3

71

Високівська ЗШ (1)

3

3

Вознесенська гімназія «Орієнтир»(3)

9

9

5

Мордвинівська ЗШ/КЗ «Центр туризму» ЗОР (1)

3

3

Костянтинівське НВО №1 «Таврія» / КЗ «Центр туризму» ЗОР (3)

9

9

12

7.

Михайлівський

Михайлівська ЗОШ №3/ КЗ «Центр туризму» ЗОР (4)

12

9

8

29

8.

Оріхівський

Гімназія № 1 «Сузір'я»/ОРБДТ(1)

3

3

12

35

Таврійська ЗОШ(2)

6

6

5

9.

Пологівський

Інженерненська ЗОШ КЗ «Центр туризму» ЗОР /(1)

3

3

23

Новокарлівська ЗОШ / КЗ «Центр туризму» ЗОР (2)

6

6

5

10.

Приазовський

Ганно-Опанлинський НВК / КЗ «Центр туризму» ЗОР (1)

3

3

6

11.

Приморський

ЦДЮТ (1)

3

3

5

29

Юр'ївська БЗОШ/ ЦДЮТ(1)

3

3

12

12.

Токмацький

НВК №16 /КЗ «Центр туризму» ЗОР (2)

6

6

13.

Великобілозерський

Великобілозерська ЗОШ №3 (2)

6

6

8

20

 

* - рейтинг участі районів/міст у конкурсі розраховується відповідно до Умов проведення обласного огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи в районі(місті) Запорізької області:

За участь:

- у заочному етапі конкурсу – 3 бали за кожну роботу;

- у очному етапі (Конференції) – 3 бали за кожного учасника;

Призові бали (у кожній номінації):

за 1 місце – 12 балів;

за 2 місце – 8 балів;

за 3 місце 5 бали.


 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

01.03.2017 с. Велика Білозерка № 106

Про підсумки участі в обласному конкурсі

есе «Європа починається з тебе»

в рамках ІV Всеукраїнського

конкурсу есе «Я – європеєць»

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 09.09.2016 № 03-15/1311 «Про проведення обласного конкурсу есе «Європа починається з тебе» в рамках ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я - європеєць», комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 01 грудня 2016 р. по 18 лютого 2017 р. було проведено Обласний конкурс есе «Європа починається з тебе».

На конкурс було надіслано понад 300 авторських робіт. В обласному етапі конкурсу брали участь учні 8-11 класів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів обласного підпорядкування та учні професійно-технічних навчальних закладів.

Запровадження конкурсу забезпечило привернення уваги до патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, шанобливого ставлення до національних цінностей рідного краю, розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганду європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою та залучення учнівської молоді до кращих традицій міжнаціональної культури.

Обласним журі зазначено, що для більшості творів характерні неординарність поглядів авторів, креативність, послідовність та логічність викладених думок, відповідність жанру, метафоричність та єдність образної системи, вправність побудови сюжету, витриманість стилю та літературно-художня гідність.

Водночас обласним журі відзначені недоліки за результатами оцінювання робіт: зустрічаються роботи із стилістичними, орфографічними, синтаксичними та граматичними помилками, не всім роботам притаманні образність та асоціативність мислення, в деяких роботах не простежувалась послідовність викладення думок, зустрічались поодинокі випадки копіювання інформації з Інтернет ресурсів та плагіату.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 27.02.2017 № 0176 «Про підсумки обласного конкурсу есе «Європа починається з тебе» в рамках ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» заклади освіти Великобілозерського району не взяли участь у даному конкурсі. На підставі вище сказаного

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району:

1) проаналізувати результати участі підпорядкованих навчальних закладів в Обласному конкурсу есе «Європа починається з тебе»;

2) не допускати в подальшій роботі фактів ігнорування участі навчального закладу в Обласному конкурсу есе «Європа починається з тебе».

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти, культури і туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації М.Г.Осіпчук

Ільєнко 20515


УКРАЇНА

ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

НАКАЗ

01.03.2017 с. Велика Білозерка № 107

Про підсумки участі навчальних

закладів району в Міжнародному

конкурсі з інформатики та

комп’ютерної вправності «Бобер-2016»

у 2016/2017 навчальному році

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 09.06.2016 №2/2-14-1065-16 «Про підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2015–2016 н.р. та організацію конкурсу «Бобер» у 2016–2017 н.р.» та листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25.08.2016 № 1922/01-13 «Про участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2016/2017 н.р.» 06-08 листопада 2016 року учні загальноосвітніх навчальних закладів Запорізької області брали участь у конкурсі «Бобер-2016» (далі – Конкурс).

Конкурс проводився в 5 вікових групах: Бобреняточко – для учнів 2–3 класів, Бобренятко – для учнів 4–5 класів, Бобреня – для учнів 6–7 класів, Бобрик – для учнів 8–9 класів, Бобер – для учнів 10–11 класів загальноосвітніх шкіл.

До Конкурсу залучилося 8402 учня (минулого року - 7775) 2-11 класів з 312 загальноосвітніх навчальних закладів (55%) Запорізької області, завдяки наполегливій праці 306 шкільних та районних координаторів Конкурсу (на 2% більше за 2015 рік) (додаток 1). Районним координатором Великобілозерського району Малигіною О.І. та шкільними координаторами було залучено до Конкурсу 116 учнів навчальних закладів району (додаток 1.1.).

В Олександрівському районі м.Запоріжжя та Великобілозерському районі в Конкурсі брали участь усі навчальні заклади. Більше 80% загальноосвітніх навчальних закладів брали участь у Конкурсі в таких районах: Михайлівський, м.Енергодар, м.Токмак, Кам'янсько-Дніпровський, Вільнянський (додаток 3).

На «відмінно» та «добре» виконали завдання Конкурсу 51 % учнів Запорізької області (додаток 4). 50% учнів-конкурсанів навчальних закладів Великобілозерського району виконали завдання на «добре», 1% - на «відмінно» (додаток 4.1.)

В підсумках роботи координаторів Конкурсу за номінаціями (додаток 5) відзначено вчителя інформатики Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Малигіну Олену Ігорівну, як районного координатора, в номінації «Кількість шкіл» та, як шкільного координатора, в номінації «Кількість учасників на 100 учнів». В цій номінації відзначена і вчитель інформатики, як шкільний координатор Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4, Назаренко Марина Василівна.

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки від 28.02.2017 № 02.1-16/0269 «Про підсумки проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер – 2016» у 2016/2017 навчальному році»

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району:

1) проаналізувати результати участі підпорядкованих навчальних закладів в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2016».

2. Директорам Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Кабі Л.В., Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 Супруну В.М. оголосити подяки педагогічним працівникам Малигіній Олені Ігорівні та Назаренко Марині Василівні за їх роботу, як координаторів Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер - 2016».

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти, культури і туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації М.Г.Осіпчук

Ільєнко 20515

Додаток 1

до листа Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації

від 28.02.2017 № 02.1-16/0269

Результати

участі школярів Запорізької області в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер - 2016»

 

Район, місто

Кількість учасників

Прізвище, ім’я, по батькові районного координатора

1

Бердянський

120

Мосьпан Олена Анатоліївна

2

Більмацький

86

Фірсов Володимир Вікторович

3

Більмацький, Комиш - Зорянська об'єднана територіальна громада

36

Шебеда Євген Вікторович

4

Василівський

152

Іванова Тамара Іванівна

5

Великобілозерський

116

Малигіна Олена Ігорівна

6

Веселівьский

43

Мельник Інна Леонідівна

7

Веселівська об'єднана територіальна громада

27

Корвегіна Віра Анатоліївна

8

Вільнянський

357

Титаренко Людмила Борисівна

9

Вознесенівський

1266

Другова Ірина Борисівна

10

Гуляйпільський

169

Бодня Ірина Василівна

11

Дніпровський

886

Коротка Ольга Борисівна

12

Заводський

268

Улинець Людмила Миколаївна

13

Запорізький

194

Малюк Надія Олексіївна

14

Кам'янсько-Дніпровський

313

Яковлєв Олександр Олександрович

15

Комунарський

234

Олійник Ірина Геннадіївна

16

м. Бердянськ

198

Пономаренко Олександр Геннадійович

17

м. Енергодар

459

Легка Юлія Миколаївна

18

м. Мелітополь

480

Сухомлінова Юлія Василівна

19

м. Токмак

140

Ляцевич Лариса Миколаївна

20

Мелітопольський

122

Ромалійська Оксана Анатоліївна

21

Михайлівський

198

Калінінська Олена Анатоліївна

22

Новомиколаївський

89

Таран Наталія Миколаївна

23

Обласного підпорядкування (школи-інтернати)

391

Васильченко Світлана Володимирівна

24

Олександрівський

402

Ткаченко Тетяна Віталіївна

25

Оріхівський

27

Денисенко Вікторія Іванівна

26

Пологівський

173

Бик Олена Сергіївна

27

Приазовський

134

Соловей Ірина Павлівна

28

Розівський

30

Яновська Олена Сергіївна

29

Токмацький

6

Хамутінніков Юрій

30

Хортицький

435

Бандель Ірина Юхимівна

31

Чернігівський

91

Самодзін Тетяна Вікторівна

32

Шевченківський

703

Форманюк Тетяна Анатоліївна

33

Якимівський

65

Гура Олена Фёдорівна

 

Додаток 1.1.

до наказу ВОКТМС РДА

від 01.03.2017 № 107

Результати

участі учнів навчальних закладів Великобілозерського району

в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер - 2016»

 

з/п

Назва навчального закладу

К-сть учнів

2-11 класів

К-сть учнів, які взяли участь в Конкурсі

% співвідно

шення учасників Конкурсу до загальної кількості учнів

Рейтинг НЗ щодо участі в Конкурсі

1

Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1

234

41

17,5

ІІІ

2

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

102

15

14,7

V

3

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

94

17

18.08

IV

4

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4

55

20

36,4

І

5

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

91

5

5.5

VII

6

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6

69

8

11,6

VI

7

Гюнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

53

10

18,86

ІІ

 

Додаток 4.1.

до наказу ВОКТМС РДА

від 01.03.2017 № 107

Результати

участі учнів навчальних закладів Великобілозерського району

в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер - 2016»

 

з/п

Назва навчального закладу

Кількість учнів,

які взяли участь в Конкурсі

Сертифікати

Відмінні

Добрі

Звичайні

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

1

Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1

41

0

0

36

88

5

12

2

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

15

0

0

1

1

14

99

3

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

17

0

0

3

18

14

82

4

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4

20

1

5

8

40

11

55

5

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

5

0

0

2

40

3

60

6

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6

8

0

0

5

63

3

37

7

Гюнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

0

0

3

30

7

70

Разом:

116

1

1

58

50

57

49

 

Додаток 5

до листа Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації

від 28.02.2017 № 02.1-16/0269

Підсумки роботи координаторів за номінаціями

 

Район

Прізвище, ім’я, по батькові координатора

Рівень координатора

Місце роботи координатора

Номінація

1.

Великобілозерський

Малигіна Олена Ігорівна

районний

Великобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст, №3, відділ освіти

«Кількість учасників на 100 учнів»

«Кількість шкіл»

2.

Великобілозерський

Назаренко Марина Василівна

шкільний

Великобілозерська ЗОШ І- ІІІ ст №4

«Кількість учасників на 100 учнів»

 


УКРАЇНА

ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

26.01.2017 с. Велика Білозерка № 036

Про участь в обласній виставці

«Освіта Запорізького краю - 2017»

На виконання наказів Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 07.10.2016 №0729 «Про проведення обласної виставки «Освіта Запорізького краю - 2017», від 19.01.2017 № 028 «Про проведення обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2017», наказу відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації від 10.10.2016 №404 «Про участь в проведенні обласної виставки «Освіта Запорізького краю - 2017», з метою інформування широкої педагогічної громадськості, органів державної влади і управління освітою про досягнення педагогів та закладів освіти Запорізької області та Великобілозерського району, поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення творчих вчителів та педагогічних колективів, організації співпраці освітніх закладів області, підвищення престижу педагогічної праці у суспільстві

НАКАЗУЮ:

1. Взяти участь в обласній виставці «Освіта Запорізького краю - 2017»:

І тур - в Інтернет-режимі (заочний) з 23.01.2017 до 05.04.2017;

ІІ тур – очний: у травні 2017 року, під час проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи».

2. Завідувачу методичного кабінету відділу Ільєнко Л.Ф.:

1) довести зміст «Методичних рекомендацій щодо проведення обласної виставки» до відома керівників навчальних закладів району, розмістити їх на сайті відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

3. Керівникам навчальних закладів району забезпечити:

1) участь педагогічних колективів у виставці;

2) дотримання методичних рекомендацій щодо проведення обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2017».

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки начальника

відділу освіти, культури і туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації М.Г.Осіпчук

Ільєнко 20515

 

 

 

Методичні рекомендації щодо проведення обласної виставки

«Освіта Запорізького краю – 2017»

Обласна виставка (далі «Виставка») проводиться Комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради на виконання пріоритетних завдань Програми розвитку галузі освіти в Запорізькій області.

1. Загальні рекомендації

Засновники Виставки: Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, видавництво «Кругозір».

2. Мета та завдання Виставки

2.1. Залучення педагогів до діяльності щодо розробки нового змісту, новітніх педагогічних технологій, організаційних форм дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

2.2. Створення умов для розвитку творчого потенціалу і самореалізації педагогів області; формування їх громадянської позиції; активного професійного відношення до вдосконалення системи освіти.

2.3. Розповсюдження перспективного педагогічного досвіду серед педагогічних працівників Запорізької області, пошук і підтримка творчих педагогів та педагогічних колективів.

2.4. Створення науково-методичного простору для об’єднання педагогів з метою подальшої співпраці, підвищення ефективності педагогічної праці через обмін професійним досвідом.

2.5. Розвиток соціального партнерства, актуалізація освітніх проблем, підвищення інформованості соціуму про сучасний стан системи освіти.

3. Участь у Виставці

У Виставці можуть брати участь педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності, позашкільних навчальних закладів одноосібно, групою авторів або педагогічних колективів (без вікових та кваліфікаційних обмежень), науково-методичні установи області.

4. Перелік тематичних номінацій

4.1. Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти.

4.2. Професійна діяльність педагога в інноваційному навчально-виховному закладі.

4.3. Створення електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, програм для системи освіти.

4.4. Формування творчої особистості учнів (вихованців)у навчальних закладах.

4.5. Інноваційні підходи до демократичного врядування у навчальному закладі в умовах розвитку демократичного суспільства.

4.6. Діяльність РМК (ММК), центрів, методичних служб ОТГ в умовах реформування освітньої галузі.

4.7. Інклюзивна освіта Запорізької області: досвід, перспективи, результати.

5. Терміни проведення Виставки:

5.1. І тур (заочний):

- Прийом робіт – з 23.01.2017.

- Представлення робіт на платформі – 23.01 – 05.04.2017.

- Перевірка робіт членами журі – 05.04.2017 – 20.04. 2017.

- Підведення та оголошення підсумків (наказ ДОН ЗОДА) – до 25.04.2017.

- Підготовка переможцями майстер-класів, тренінгів – з 25.04.2017 по 20.05.2017.

5.2. ІІ тур (очний):

- Проведення майстер-класів, тренінгів – у травні, під час проведення ІІІ Міжнародної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» (про дату буде повідомлено додатково).

- Нагородження переможців – у травні, під час проведення ІІІ Міжнародної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» (про дату буде повідомлено додатково).

6. Подання документів на Виставку

6.1. Учасники Виставки повинні пройти електронну реєстрацію на сайті виставки з одночасним наданням конкурсних матеріалів.

6.2. Для участі у заочному етапі Виставки Заявник представляє такі матеріали:

 анкета учасника (додаток 4);

 посилання на конкурсну роботу для участі у Виставці, яка відповідає умовам структури конкурсної роботи (додаток 5);

 анотація конкурсної роботи для розміщення на сайті Виставки (текст обсягом до 100 слів);

 фото для публічної презентації.

Анотація і фото відправляються на електронну пошту оргкомітету This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

6.3. Перша (головна) сторінка електронного ресурсу є своєрідною візиткою конкурсної роботи і повинна мати схематичний опис із обмеженою кількістю ілюстрацій та гіперпосиланнями на детальний опис окремих частин роботи.

6.4. Друга сторінка повинна містити детальну інформацію про автора (авторів) конкурсної роботи.

6.5. При наявності відеороликів вони розміщуються на сервісі YouTube, на веб-ресурсі подаються гіперпосилання на них.

6.6. Обсяг інформації на кожній сторінці не повинен перевищувати трьох 5

екранів, дизайн та розташування інформації обирається авторами на їх розсуд.

6.7. Для розміщення матеріалів на сайті обласної виставки до КЗ «ЗОІППО» ЗОР надсилається електронна адреса ресурсу разом із коротким (до 100 слів) описом роботи, анкетою (додаток 4), яка заповнюється лише в електронному вигляді, та одним фото для публічної презентації.

7. Основні вимоги до конкурсних матеріалів

7.1. Актуальність обраних інноваційних технологій і форм роботи.

7.2. Теоретична, практична значущість результатів діяльності педагога чи педагогічного колективу в цілому.

7.3. Методична доцільність і цінність презентованих інноваційних технологій і форм роботи.

7.4. Активне залучення педагогів до творчої пошукової діяльності.

7.5. Достовірність поданих матеріалів, дотримання авторського права (перевірка на плагіат проводиться на рівні районних методичних служб та членами журі Виставки).

8. Організаційний комітет Виставки

8.1. До складу організаційного комітету входять: науково-педагогічні працівники КЗ «ЗОІППО» ЗОР, спеціалісти Департаменту освіти і науки ЗОДА.

8.2. Обов’язки організаційного комітету:

- відповідає за організацію і проходження Виставки в цілому;

- здійснює інформаційно-методичне та організаційно-методичне забезпечення проведення Виставки, зв’язок з учасниками та навчальними закладами Запорізької області;

- створює, наповнює та оновлює платформу для проведення заочного етапу;

- організовує прийом та розміщення конкурсних матеріалів;

- організовує роботу членів журі;

- підбиває підсумки І етапу Виставки згідно наданих протоколів перевірки матеріалів та запрошує переможців до участі в очному етапі;

- організовує проведення очного етапу;

- організовує нагородження переможців;

- веде документацію Виставки;

- складає і затверджує кошторис Виставки.

8.3. Організаційний комітет залишає за собою право відхиляти конкурсні матеріали, якщо вони не відповідають визначеним номінаціям, або якщо супроводжуючі документи не відповідають вимогам, зміст роботи не відповідає меті та завданням виставки (додаток 3).

9. Журі Виставки

9.1. Обов’язки журі:

- складає критерії перевірки конкурсних матеріалів;

- розглядає та оцінює подані на І (заочний) тур матеріали;

- визначає лауреатів, призерів і переможця І (заочного) туру;

- заповнює протокол перевірки матеріалів за номінаціями, підписує його та передає організаційному комітету.

9.2. У разі необхідності керівник робочої групи журі може створювати експертну групу для перевірки робіт складом до 5 осіб з числа досвідчених наукових та педагогічних працівників освіти області за тематикою відповідної номінації. 6

10. Проведення заочного туру

- Виставка проводиться на платформі http://sites.google.com/site/pedexpo2017

- Для участі у Виставці учасникам необхідно зареєструватись за допомогою електронної форми на сайті, доступ до якої буде відкритий з 23 січня по 01 квітня 2017 року.

- Матеріали будуть опубліковані на сайті протягом трьох робочих днів після схвалення заявки оргкомітетом. Про схвалення матеріалів буде повідомлено на електронну пошту, вказану при реєстрації.

- Журі визначає в кожній номінації переможців: одне перше місце, два других і три третіх.

- Наказом ДОН ЗОДА затверджується список переможців заочного туру Виставки, і всі вони запрошуються до участі в очному турі на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

11. Проведення очного туру

1. Відбір учасників у всіх номінаціях на очний етап Виставки проводиться за підсумками оцінювання матеріалів, представлених на заочний етап з урахуванням суми балів не нижче встановленого мінімуму, затвердженого організаційним комітетом Виставки.

2. До очного етапу Виставки допускаються по три учасники від кожної номінації, які набрали найбільшу кількість балів за підсумками заочного етапу, які оголошуються лауреатами Виставки.

3. При рівності балів допускається збільшення числа конкурсантів для участі в очному етапі.

Переможці Виставки запрошуються до КЗ «ЗОІППО» ЗОР у травні 2017 року, під час проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» (дату буде повідомлено додатково) для презентації власного досвіду, проведення майстер класів, тренінгів.

12. Критерії оцінювання інноваційного педагогічного досвіду

12.1. в заочному етапі Виставки

 

Критерії

Показники

Бали

Актуальність

відповідність сучасним тенденціям розвитку освіти

0-3

спрямованість на вирішення конкретної проблеми в освітній діяльності

0-3

Змістовність

ступінь розробленості ідей досвіду

0-3

представлення наукової основи досвіду і ступінь її розуміння конкурсантом

0-3

представленість системи досвіду

0-3

аргументованість у виборі педагогічної технології, педагогічної інструментарію

0-2

Результативність

новизна досвіду

0-3

якість представленості результатів досвіду

0-3

обґрунтованість висновків про результативність досвіду

0-2

Презентабельність

якість технічного оформлення матеріалу

0-3

обґрунтованість використання ілюстративних матеріалів (фото, малюнки, діаграми та ін.)

0-2

 

12.2 в очному етапі Виставки (Майстер-клас)

 

Критерії

Показники

Бали

Змістовність

відповідність змісту заявленому у Виставці

0-1

інноваційність змісту (новизна демонстрованих методів, форм і прийомів роботи)

0-3

неординарність ідей

0-2

Рівень психолого-педагогічної майстерності

створення сприятливого психологічного клімату

0-3

врахування особливостей аудиторії

0-2

своєрідність форми, її оригінальність і доцільність

0-2

доцільність використовуваних методів прийомів

0-2

наявність авторських прийомів

 

0-2

 прояв здатності до імпровізації

0-3

Результативність

відповідність досягнутих результатів заявленим цілям і завданням

0-3

 прояв ораторських умінь (прийоми залучення уваги, грамотність мови, використання засобів художньої виразності та ін.);

0-2

Всього:

25

 

12.3. Вимоги до майстер-класів (тренінгів) на очному етапі:

- забезпечення в ході майстер-класу (тренінгу) ефективності поєднання теоретичного матеріалу з інтерактивними вправами;

- підведення учасників до досягнення поставленої перед ними мети тренінгу без нав’язування власної думки;

- залучення всіх учасників заходу до активної діяльності;

- майстер-клас повинен мати логічну завершеність, бути результативним, мати оптимальний набір засобів вирішення цілей і задач;

- демонструвати особистість автора, його кругозір, інтерес до перспективи розвитку освіти, вміння вийти за рамки свого предмета;

- демонструвати соціальну і громадянську зрілість автора.

Текст дійсних рекомендацій та інформацію про хід проходження Виставки розміщено на сайті zoippo.zp.ua і на сайті методичного відділу nmc-zoippo.wixsite.com/nmc-zoippo

Контактний телефон: (061)222-25-85, Вєрозубова Т.Г., Федько О.М.; e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 


Copyright © 2016. Всі права захищені.