Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Про організацію та проведення літнього читання «Книжкові острови на планеті Літо»них закладів району в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2016" у 2016/2017 навчальному році - Про підсумки участі в ХХХVІ Обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Земля за порогами»

Article Index
Про організацію та проведення літнього читання «Книжкові острови на планеті Літо»них закладів району в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2016" у 2016/2017 навчальному році
Про організацію та проведення літнього читання «Книжкові острови на планеті Літо»
Про результати атестації комунального закладу «Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1» Великобілозерської районної ради
Про підсумки участі в обласних етапах всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напрямку
Про підсумки участі в ХХХVІ Обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Земля за порогами»
Про підсумки участі в обласному конкурсі есе «Європа починається з тебе» в рамках ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»
Про участь в обласній виставці «Освіта Запорізького краю - 2017»
All Pages

 

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

01.03.2017 с. Велика Білозерка № 106

Про підсумки участі в обласному конкурсі

есе «Європа починається з тебе»

в рамках ІV Всеукраїнського

конкурсу есе «Я – європеєць»

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 09.09.2016 № 03-15/1311 «Про проведення обласного конкурсу есе «Європа починається з тебе» в рамках ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я - європеєць», комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 01 грудня 2016 р. по 18 лютого 2017 р. було проведено Обласний конкурс есе «Європа починається з тебе».

На конкурс було надіслано понад 300 авторських робіт. В обласному етапі конкурсу брали участь учні 8-11 класів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів обласного підпорядкування та учні професійно-технічних навчальних закладів.

Запровадження конкурсу забезпечило привернення уваги до патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, шанобливого ставлення до національних цінностей рідного краю, розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганду європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою та залучення учнівської молоді до кращих традицій міжнаціональної культури.

Обласним журі зазначено, що для більшості творів характерні неординарність поглядів авторів, креативність, послідовність та логічність викладених думок, відповідність жанру, метафоричність та єдність образної системи, вправність побудови сюжету, витриманість стилю та літературно-художня гідність.

Водночас обласним журі відзначені недоліки за результатами оцінювання робіт: зустрічаються роботи із стилістичними, орфографічними, синтаксичними та граматичними помилками, не всім роботам притаманні образність та асоціативність мислення, в деяких роботах не простежувалась послідовність викладення думок, зустрічались поодинокі випадки копіювання інформації з Інтернет ресурсів та плагіату.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 27.02.2017 № 0176 «Про підсумки обласного конкурсу есе «Європа починається з тебе» в рамках ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» заклади освіти Великобілозерського району не взяли участь у даному конкурсі. На підставі вище сказаного

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району:

1) проаналізувати результати участі підпорядкованих навчальних закладів в Обласному конкурсу есе «Європа починається з тебе»;

2) не допускати в подальшій роботі фактів ігнорування участі навчального закладу в Обласному конкурсу есе «Європа починається з тебе».

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти, культури і туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації М.Г.Осіпчук

Ільєнко 20515
Copyright © 2016. Всі права захищені.