Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Привітання з Днем української писемності та мови

Дорогі, білозерчани!

Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишене нам нашими попередниками. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.

Українська мова почалася з писемності, витоки якої йдуть з далекого минулого. Давньоруські літописи є дорогоцінними реліквіями історії, науки, літератури та культури, які й сьогодні вражають глибиною мудрості, далекоглядності, є актуальними і суспільно значимими.

У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави.

Українська  держава  повинна  гарантувати  своїй  національній  мові  всебічну  підтримку,  зробити  якнайбільше  для  того,  щоб  її  престиж  у  нашому  суспільстві  зростав,  щоб  вона  міцніла  й  розвивалася.

Вітаємо з Днем української писемності та мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків на славу Україні !

З  повагою,  колектив  відділу  освіти,  культури  і  туризму, молоді  та  спорту райдержадміністрації.


Copyright © 2016. Всі права захищені.