Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Про проведення командної першості з шахів серед збірних шкіл району

 

01 грудня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3 відбулись змагання з шахів серед збірних команд шкіл в залік районної спартакіади. У змаганнях прийняли участь перша та друга команди навчально-виховного комплексу № 1, команди загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2, загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3, загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 та загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6.

Переможцем змагань вийшла перша команда навчально-виховного комплексу № 1, друге місце посіла друга команда навчально-виховного комплексу, третє місце команда загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

4.

На основі рішення суддівського журі,

- за зайняте І місце - нагороджена перша команда навчально-виховного комплексу;

- за зайняте ІІ місце - друга команда навчально-виховного комплексу;

- за зайняте ІІІ місце - команда загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4.

За зайняте І місце в особовому заліку серед юнаків нагороджений грамотою відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Самойленко Віталій, учень навчально-виховного комплексу № 1.

За зайняте І місце в особовому заліку серед дівчат нагороджена грамотою Трошина Альона, учениця навчально-виховного комплексу № 1.

 

2017-2018 н.р. Великобілозерський район
Дівчата
№ з/п Прізвище та ім’я переможця Клас ЗНЗ Предмет Сума місць Місце ПІБ вчителя Нагородження
1. Трошина Наталія Віталіївна 10 НВК №1 Фізична культура 20 3 Бєлан Іван Юрійович
2. Трошина Альона Віталіївна 10 НВК №1 Фізична культура 8 1 Бєлан Іван Юрійович
3. Бутенко Наталія Ігорівна 9 ЗОШ №5 Фізична культура 22 4 Сиротюк Віктор Олександрович
4. Семенюк Олена Сергіївна 11 ДНЗ"ПАЛ" Фізична культура 9 2 Бєлан Віталій Іванович
5. Циндря Єлизавета Федорівна 9 ЗОШ №4 Фізична культура 25 5 Федько Олександр Олександрович
6. Фізична культура
Юнаки
№ з/п Прізвище та ім’я переможця Клас ЗНЗ Предмет Сума місць Місце ПІБ вчителя Нагородження
1. Таран Олександр Олександрович 8 НВК №1 Фізична культура 14 2 Бєлан Іван Юрійович
2. Рубан Євген Сергійович 8 НВК №1 Фізична культура 16 3 Бєлан Іван Юрійович
3. Тищенко Денис Олександрович 9 ЗОШ №5 Фізична культура 18 4 Сиротюк Віктор Олександрович
4. Будко Віктор Федорович 10 ДНЗ"ПАЛ" Фізична культура 24 5 Бєлан Віталій Іванович
5. Гусєв Андрій Русланович 9 ЗОШ №4 Фізична культура 13 1 Федько Олександр Олександрович
6. Фізична культура
7. Фізична культура
Перелік навчальних закладів – учасників І етапу олімпіади
№№ Назва ЗНЗ Кількість учнів К-сть ЗНЗ
1 Навчально-виховний комплекс №1 297 1
2 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 103 1
3 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 87 1
4 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 58 1
5 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 90 1
6 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 81 1
7 Гюнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 41 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
РАЗОМ 757 7
НЕ БРАЛИ УЧАСТЬ:
№№ Назва ЗНЗ Примітка
1 Гюнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Виконавець: Криворучко Тетяна Павлівна
Телефон: (06156) 20011
Адреса електронної пошти: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Copyright © 2016. Всі права захищені.