Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Перші кроки до реформування галузі освіти у Великобілозерському районі

Відповідно до Закону України «Про освіту», який набрав чинності 28.09.2017 року 24.10.2017 у залі засідань Великобілозерської райдержадміністрації начальником відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Осіпчук М. Г. проведено розширену нараду з питань реформування галузі освіти у Великобілозерському районі в якій взяли участь перший заступник голови Великобілозерської райдержадміністрації Ярмоленко А. І., голова Великобілозерської сільської ради Батрак І. І. та представники Великобілозерської ОТГ, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Симець Т. Л., керівники навчальних закладів, заступники керівників, голови профспілкових комітетів та керівники районних методоб’єднань.

У ході наради було висвітлено питання реформування галузі освіти Великобілозерського району, які торкалися управління закладами освіти, обрання керівників навчальних закладів, призначення працівників загальноосвітніх навчальних закладів, атестації та ліцензування діяльності закладів освіти, системи забезпечення якості освіти, доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами, прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти.

Важливе місце в ході наради відведено реалізації концепції Нової української школи. Керівником управління освіти наголошено про особливості підготовки до початку 2018/2019 навчального року коли буде дано старт реформуванню нової початкової школи, для якої сьогодні треба створити умови для навчання учнів першокласників 2018 року, підготувати тренерів для навчання педагогічного персоналу, який працюватиме у Новій українській школі, підготувати педагогічні кадри, спроможні реалізувати завдання сьогодення, забезпечити матеріально-технічну базу початкової школи.

Матеріали концепції Нової української школи можна переглянути за посиланням: http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/ua-sch-2016/


Copyright © 2016. Всі права захищені.