Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Великобілозерський район відзначає День захисника України

Коли міцне коріння є у дуба,

Його не вирвуть бурі й вітри злі.

Ми щиро вас вітаєм, наші любі -

Захисники вкраїнської землі!

13 жовтня на базі районного будинку культури проведено урочисте зібрання „Батьківщину-матір умій захищати”, на яке були запрошені захисники всіх поколінь.

Вшановуючи подвиги та звитяги захисників нашої держави неможливо оминути учасників жодної з подій від Другої Світової війни до неоголошеної війни на Сході України. Адже це свято і сивочолих ветеранів, які захищали Батьківщину нашу в лиху годину, і воїнів інтернаціоналістів, які, виконували свій миротворчий обов’язок, і наших з вами відважних односельців – учасників антитерористичної операції на Сході України.

Багато теплих слів на адресу захисників нашої неньки України було прозвучало в ході зібрання від першого заступника голови Великобілозерської райдержадміністрації Ярмоленко А.І. та від голови Великобілозерської районної ради Лизюри В.М..

По закінченню урочистого зібрання всіх присутніх було запрошено відвідати краєзнавчу кімнату, де була проведена тематично-оглядова екскурсія «Подвиг батьків – в спадщину нащадкам» також до уваги відвідувачів була продемонстрована тематична викладка архівних документів «Рядки обпалені війною».


Copyright © 2016. Всі права захищені.