Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Про відзначення Дня працівника освіти у Великобілозерському районі

29 вересня 2017 року, напередодні Дня працівника освіти, в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті заходи та святковий концерт. У заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації О.Хілько, голова районної ради В.Лизюра, Великобілозерський сільський голова І.Батрак, представники відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, керівники та працівники освітніх закладів району.

Заступник голови райдержадміністрації О.Хілько привітала педагогів з професійним святом, подякувала за сумлінну працю та побажала успіхів в благородній справі виховання і навчання підростаючого покоління:

– Хочу подякувати вам за вашу кропітку працю, за ваш неспокій, за бажання рухатися вперед, творчий підхід і готовність до інновацій. Впевнена в тому, що більшість із вас, хто обрав цю сферу діяльності, прийшли в галузь освіти за покликом своєї душі. Свідченням цьому є незмінно високий стабільний рівень наших навчальних закладів і досягнення ваших учнів і вихованців, – підкреслила у своєму вітальному слові Оксана Хілько.

Освітянам, які протягом року відзначилися найкращими здобутками та заслугами, представники влади вручили грамоти і квіти. Завершилося свято яскравим концертом за участю художніх колективів та виконавців району, які подарували присутнім багато приємних вражень та гарний настрій.


Copyright © 2016. Всі права захищені.