Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

Про відзначення Дня фізичної культури і спорту у Великобілозерському районі

«Спорт – це запорука успіху, краси та здоров’я, а також запорука вдалого початку дня» – з таких слів розпочалося урочисте зібрання з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту, що відбулось 09 вересня 2017 року на базі Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1.

Як і щорічно, свято розпочалося із святкової лінійки та привітання, до якого долучились представники районного відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації. З привітальними словами та тематичними подарунками до команд-учасниць також звернулись представники Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 та Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів № 4, а на завершення привітання було виконано спортивний танець від Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів № 6 та здійснено підняття найменшим учасником свята Державного Прапора України.

Після відкриття відбулися змагання з міні-футболу та паркового волейболу серед команд комунального закладу «ДЮСШ» Великобілозерської районної ради і Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1. Результати змагань були наступними: з паркового волейболу І місце здобула збірна Великобілозерського професійного аграрного ліцею, ІІ місце – збірна загальноосвітніх шкіл Великобілозерського району; ІІІ місце – команда «Олімп» збірна випускників навчально-виховного комплексу № 1; з міні-футболу І місце здобула збірна 9-го класу навчально-виховного комплексу № 1, ІІ – збірна 8-го класу навчально-виховного комплексу № 1, ІІІ місце здобула команда Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів № 3.

Сердечно бажаємо нашим спортсменам завжди бути здоровими, бадьорими, готовими до нових звершень та перемог.


Copyright © 2016. Всі права захищені.