Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

4.09.2017 року було проведено рейд «Урок» у загальноосвітніх навчальних закладах району

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх навчальних закладах Великобілозерського району.

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України „Про загальну середню освіту”, та на виконання листа Міністерства соціальної політики від 09.08.2017 № 16038/0/2-17/37 «Про організацію і проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» та листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 29.08.2017 № 2959/03.2-02 «Про проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»», з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі в. о. начальника відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Великобілозерської РДА Коломоєць А. М., начальником служби у справах дітей Великобілозерської РДА Трошиною Н. І., начальником відділу освіти, культури, туризму , охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської с/р Ромалійським В. І. спільно із працівниками сектору превенції Великобілозерського відділу поліції Камянко - Дніпровського відділу ГУНП у Запорізькій області 04.09.2017 року було проведено рейд «Урок» у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Мета проведення такого заходу, не тільки виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, але й профілактичні бесіди з учнями, які без поважних причин пропускають заняття.

Станом на 04 вересня виявлено 1 дитину, яка не приступила до навчання.

Рейд „Урок” продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року та заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.


Copyright © 2016. Всі права захищені.