Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

У ДНЗ «Малятко» відкрито ясельну групу

В дошкільному навчальному закладі «Малятко» 31 серпня 2017 року було урочисто відкрито ясельну групу. На святі були присутні: перший заступник голови райдержадміністрації Ася Ярмоленко, заступник голови райдержадміністрації Оксана Хілько, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Кваша, начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Григорівна Осіпчук, Великобілозерський сільський голова Ігор Батрак, педагогічний колектив, маленькі вихованці садочка та їхні батьки.

Під час заходу присутніх щиро привітали зі святом керівники району. У своєму вітальному слові Ася Ярмоленко відзначила: «Ми повинні створити найкращі умови для повноцінного розвитку та навчання маленьких громадян нашої країни, тому я щиро дякую всім, хто долучився до цієї важливої справи, адже діти – це наше майбутнє і від того, якими вони виростуть, які цінності вони сповідуватимуть, залежатиме і майбутнє нашої держави».

Насамперед в ясельній групі було завершено капітальний ремонт внутрішнього приміщення. Відповідні роботи проводились за рахунок коштів дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ на суму 25 тис. доларів. Здійснено заміну системи водопостачання, електрики (проводки, розеток, вимикачів), освітлення, повністю оновлено групову кімнату, кабінети, облаштовано санвузли, замінено зовнішні двері на нові. В спальнях і коридорах здійснено обшивку гіпсокартоном, поштукатурено, побілено та пофарбовано стіни, а також встановлено панелі та ламінат. Групову кімнату обладнано сучасними дитячими меблями. Заклад забезпечений новим ігровим обладнанням для навчально-пізнавальної діяльності дітей — наочними посібниками, дитячою літературою.

«Хочеться відмітити, що на сьогодні дошкільний навчальний заклад «Малятко» - це сучасний освітній заклад в якому гармонійно поєднується навчально-виховний процес із творчістю педагогічного колективу. В практику впроваджуються нові креативні ідеї, здійснюється нестандартний підхід до освітньо-виховного процесу, індивідуальний підхід до кожної дитини. У садочку навчають дітей бачити, сприймати і розуміти прекрасне, любити свою Батьківщину, бути сміливими і фізично загартованими дітьми!» - прокоментувала завідувач ДНЗ Катерина Войтенко.

Свято завершилось врученням подарунків дітлахам від представників влади району та екскурсією по ДНЗ «Малятко».


Copyright © 2016. Всі права захищені.