Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту

Великобілозерської райдержадміністрації

У школах Великобілозерського району пролунав останній дзвоник

Скінчився навчальний марафон 2016/2017 навчального року. Країна Знань перегорнула ще одну сторінку освітянського літопису.

26 травня, Великобілозерський район наповнився шкільним дзвоном – у кожному загальноосвітньому освітньому закладі відбулося свято «Останнього дзвоника”. Цей день важливий для всієї Великобілозерської громади, особливим він став для 33 учнів 11 класів.

Останній шкільній дзвоник пролунав для 775 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Школярів привітали голова Великобілозерської районної ради Лизюра В. М., керуюча справами Великобілозерської районної ради Гапортій Л. Г., перший заступник голови Великобілозерської районної державної адміністрації Ярмоленко А. І., заступник голови Великобілозерської районної держадміністрації Хілько О. Л., начальник відділу економіки та торгівлі Великобілозерської райдержадміністрації Лизюра Ю. Ю., голови сільських рад, начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Осіпчук М. Г., завідувач районним методичним кабінетом Ільєнко Л. Ф..

Під час урочистої лінійки багато учнів отримали нагороди: подяки за успішне навчання, грамоти та дипломи Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. За успіхи в роботі грамотами були відзначені і вчителі району.

Також учням шкіл - переможцям районних, обласних, всеукраїнських етапів Всеукраїнських та обласних конкурсів, конкурсів МАН, фестивалів було вручено грамоти, подарунки в рамках відзначення свята обдарованої дитини «Зоряний Олімп» та ознайомлено з наказом про преміювання обдарованих дітей та педагогів району, на які виділено у районних програмах фінансування у розмірі 67 тис. грн..

В школах було створено та розміщено плакати (постери) з інформацією про роботу з обдарованою молоддю, так щоб батьки та гості свята могли ознайомитися із здобутками своїх дітей, учнів шкіл.


Copyright © 2016. Всі права захищені.